Ergazi Şube Balistik Test Laboratuvarı

Nurol Teknoloji A.Ş., uluslararası standartlara uygun modern balistik test laboratuvarları ile tüm balistik test ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş laboratuvarımız TS EN ISO/IEC 17025 standardı gereği oluşturmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini Ergazi tesisi balistik test laboratuvarında uygulamaktadır.

NIJ 0101.04, NIJ 0101.06, NIJ 0115.00, STANAG 2920, TS EN 1063, TS EN 1522 standarlarına uygun testler Ergazi Tesisi Balistik Test Laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

Nurol Teknoloji A.Ş. Balistik Test Laboratuvarları tüm personeli ile güncel standartları ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine etkin çözümler sunmayı, kullanılan tüm cihazların kalibrasyonlarını takip ederek müşterilerine güvenilir sonuçlar raporlamayı ve  Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerinin eksiksiz uygulanmasını temin ederek her türlü iç ve dış ticari, mali ve diğer baskılardan laboratuvar yeterliliği ve tarafsızlığı  ile ilgili olan güven kaybettirecek her türlü faaliyetten kaçınmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

ÜST